Apie mus

Apie mus

UAB "Kalstata" buvo įkurta 2009 m. Nuo veiklos pradžios subūrėme per 50 profesionalių ir sertifikuotų darbuotojų kolektyvą. Didžioji dalis jų – stabili, 15 metų drauge dirbanti komanda.

Esame įsikūrę Marijampolėje ir nors didesniąją dalį darbų vykdome pietų Lietuvoje, tačiau įdomius ir iššūkių reikalaujančius projektus esame pasirengę vykdyti visoje šalyje.

Didžiausią dalį pajamų uždirbame statydami įvairios paskirties pastatus, vykdydami lauko inžinerinių tinklų įrengimo, betonavimo, gerbūvio sutvarkymo paslaugas.

Esame sertifikuoti ir dirbame laikydamiesi pasaulyje pripažintų ISO bei OHSAS standartų reikalavimų. Tai liudija, kad ypatingą dėmesį skiriame kokybei, aplinkosaugai ir geriausių darbo sąlygų suteikimui darbuotojams. Greitas projektų įgyvendinimas ir ypač aukšta darbų atlikimo kokybė – pagrindiniai mūsų bendrovės bruožai.

Kreditų biuras "Creditinfo" kiekvienais metais pripažįsta mūsų įmonę kaip patikimą ir laiku savo finansinius įsipareigojimus vykdančią bendrovę bei suteikia "Stipriausi Lietuvoje" sertifikatą.

2686258-c161a9062b7e6024c7102cedf1dc7005.png
Sertifikatai
Galerija